• Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 mei. 09:00Phoenix E2 - Korbis E5Van Doornenplantsoen (veld)
    28 mei. 09:00KCC/CK Kozijnen E4 - Korbis E3Sportpark Schenkel
    28 mei. 09:00IJsselvogels D2 - Korbis D3Sportlaan Moordrecht
    28 mei. 09:30Korbis F2 - NIO F1Sportpark Sniep
    28 mei. 09:30Korbis E2 - KCC/CK Kozijnen E1Sportpark Sniep
    28 mei. 09:30Korbis F3 - SDO/Fiable F2Sportpark Sniep
    28 mei. 09:30Valto B2 - Korbis B2Sportpark De Zwet
    28 mei. 09:45Korbis D2 - De Meervogels D2Sportpark Sniep
    28 mei. 10:00Vitesse (Ba) E3 - Korbis E1Sportpark De Bongerd
    28 mei. 10:30Korbis C2 - Excelsior (D) C3Sportpark Sniep
    28 mei. 10:30Velocitas E4 - Korbis E4Sport- en recreatiepark De Bloemerd
    28 mei. 10:45Korbis C3 - Die Haghe C2Sportpark Sniep
    28 mei. 11:00KOAG F2 - Korbis F1Groene Wetering
    28 mei. 11:45Korbis C1 - Refleks C1Sportpark Sniep
    28 mei. 11:45ODO B2 - Korbis B3Sportpark De Commandeur
    28 mei. 12:30ONDO (G) D2 - Korbis D1Juliana Sportpark
    28 mei. 12:30Thor (H) 3 - Korbis 4Sportpark Bijleveld
    28 mei. 12:45Korbis B1 - Refleks B1Sportpark Sniep
    28 mei. 14:00Korbis 2 - Phoenix 2Sportpark Sniep
    28 mei. 15:30Korbis 1 - Phoenix 1Sportpark Sniep
    28 mei. 17:00Korbis 3 - KOAG 4Sportpark Sniep
    30 mei. 20:00Korbis 4 - Thor (H) 3Sportpark Sniep
    31 mei. 19:30Korbis B3 - ODO B2Sportpark Sniep
  • Programma

    WedstrijddatumWedstrijdStatusAccommodatieLocatie
    za 28-mei.Phoenix E2 - Korbis E5Te spelenVan Doornenplantsoen (veld)Veld
    za 28-mei.KCC/CK Kozijnen E4 - Korbis E3Te spelenSportpark SchenkelVeld
    za 28-mei.IJsselvogels D2 - Korbis D3Te spelenSportlaan MoordrechtVeld
    za 28-mei.Korbis F2 - NIO F1Te spelenSportpark SniepVeld
    za 28-mei.Korbis E2 - KCC/CK Kozijnen E1Te spelenSportpark SniepVeld
    za 28-mei.Korbis F3 - SDO/Fiable F2Te spelenSportpark SniepVeld
    za 28-mei.Valto B2 - Korbis B2Te spelenSportpark De ZwetVeld
    za 28-mei.Korbis D2 - De Meervogels D2Te spelenSportpark SniepVeld
    za 28-mei.Vitesse (Ba) E3 - Korbis E1Te spelenSportpark De BongerdVeld
    za 28-mei.Korbis C2 - Excelsior (D) C3Te spelenSportpark SniepVeld
    za 28-mei.Velocitas E4 - Korbis E4Te spelenSport- en recreatiepark De BloemerdVeld
    za 28-mei.Korbis C3 - Die Haghe C2Te spelenSportpark SniepVeld
    za 28-mei.KOAG F2 - Korbis F1Te spelenGroene WeteringVeld
    za 28-mei.Korbis C1 - Refleks C1Te spelenSportpark SniepVeld
    za 28-mei.ODO B2 - Korbis B3Te spelenSportpark De CommandeurVeld
    za 28-mei.ONDO (G) D2 - Korbis D1Te spelenJuliana SportparkVeld
    za 28-mei.Thor (H) 3 - Korbis 4Te spelenSportpark BijleveldVeld
    za 28-mei.Korbis B1 - Refleks B1Te spelenSportpark SniepVeld
    za 28-mei.Korbis 2 - Phoenix 2Te spelenSportpark SniepVeld
    za 28-mei.Korbis 1 - Phoenix 1Te spelenSportpark SniepVeld
    za 28-mei.Korbis 3 - KOAG 4Te spelenSportpark SniepVeld
    ma 30-mei.Korbis 4 - Thor (H) 3Te spelenSportpark SniepVeld
    di 31-mei.Korbis B3 - ODO B2Te spelenSportpark SniepVeld
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 mei.Tempo 6 - Korbis 45 - 3
    25 mei.Die Haghe C2 - Korbis C38 - 8
    24 mei.Fortuna/Delta Logistiek C1 - Korbis C110 - 9
    21 mei.ONDO (G) 1 - Korbis 117 - 11
    21 mei.Korbis B2 - Valto B217 - 15
    21 mei.ONDO (G) 2 - Korbis 220 - 10
    21 mei.Maassluis A1 - Korbis A113 - 10
    21 mei.KCR 5 - Korbis 39 - 17
    21 mei.De Meervogels D2 - Korbis D210 - 5
    21 mei.Korbis D3 - IJsselvogels D28 - 8
    21 mei.Refleks B1 - Korbis B17 - 6
    21 mei.De Meervogels D3 - Korbis D52 - 7
    21 mei.Excelsior (D) C3 - Korbis C26 - 5
    21 mei.Korbis D1 - ONDO (G) D26 - 6
    21 mei.KVS/Maritiem D4 - Korbis D41 - 8
    21 mei.SDO/Fiable F2 - Korbis F318 - 6 (4 - 0)
    21 mei.Korbis E4 - Velocitas E42 - 15 (4 - 2)
    21 mei.Korbis E5 - Phoenix E25 - 4 (1 - 0)
    21 mei.Korbis E1 - Vitesse (Ba) E310 - 15
    21 mei.NIO F1 - Korbis F28 - 5 (6 - 2)
    19 mei.Dijkvogels A1 - Korbis A18 - 16
    19 mei.Korbis C1 - De Meervogels C17 - 10
    18 mei.Reeuwijk MW1 - Korbis MW111 - 17