• Korbis Midweek zaalseizoen

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Oranje, AlyOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Korbis MW1 (ZM Midweek)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Korbis MW1109011841285618
    2Fortissimo MW210703138133514
    3OVVO MW1106041481242412
    4Tempo MW1106041411182312
    5DeetosSnel MW1105051621224010
    6Vitesse (Ba) MW110118100173-733
    7Korbatjo MW11001987162-751
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Graveland, JorindaTeamspeler
    Graveland, PaulaTeamspeler
    Groen, André deTeamspeler
    Hagen-Graveland, AnnemarieTeamspeler
    Naves, AnneTeamspeler
    Sliedrecht, RemcoTeamspeler
    Sliedrecht-Kruithof, AnneliekeTeamspeler
    Westeneng, MarnixTeamspeler
    Willigen, Arjan vanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Korbis MW1

    Midweek

    18,40

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    12,80

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,80

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd