• Korbis D3 zaalseizoen

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kramer Freher, PetraTechnische stafAssistent coach
    Oosterom, AnnemarieTechnische stafHoofd coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 12:00Valto D3 - Korbis D3Vreeloo
    9 mrt. 12:00Korbis D3 - Nikantes D1De Dreef
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Korbis D3 ( D-jeugd BK D-053 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VEO D110802102435916
    2Korbis D31061371482313
    3ONDO (G) D31061381671413
    4Dunas D2105056860810
    5Valto D38413565249
    6KVS/Groeneveld Keukens D591172994-653
    7Nikantes D191083477-432
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bruggeman, FelineTeamspeler
    Hertog, PipTeamspeler
    Polet, SterreTeamspeler
    Simons, JuliaTeamspeler
    Veen, Fabian vanTeamspeler
    Vries, Jesse deTeamspeler
    Zwan, Emmely van derTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Valto D3

    VS

    Korbis D3

    02 maart 202412:00 uur
    Vreeloo Hal 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Korbis D3

    D-jeugd

    7,10

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,80

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,30

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd