• Korbis C5 - Zaal

  • Korbis C5

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Boon-Visser, AnnemiekeTechnische stafHoofd coach
    Hubers, DaanTechnische stafAssistent coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Korbis C5 ( C-jeugd BK C-042 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Velocitas C2121002104545020
    2Korbis C51290392484418
    3Pernix C21280480503016
    4Tempo C4126066660612
    5SDO (H) C112417908919
    6TOP/IAA fresh C51230941102-616
    7Fluks C212111047117-703
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berg, Roos van denTeamspeler
    Boogaard, NaomiTeamspeler
    Bouter, LizTeamspeler
    Hulst, Elize van derTeamspeler
    Koppenaal, SofieTeamspeler
    Ruiter, Joselien deTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Korbis C5

    C-jeugd

    7,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd