• Korbis C4 unknown

  • Korbis C4

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Oranje, AlyOverige stafTeammanager
    Schuur, Arnout terTechnische stafAssistent coach
    Schuur-Plicht van der, Anne terTechnische stafHoofd coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Korbis C4 ( C-jeugd BK C-048 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Valto C51273275344117
    2Nieuwerkerk C51280459421716
    3KVS/Groeneveld Keukens C31271466541215
    4Korbis C41271467422515
    5Weidevogels C2125344943613
    6Vitesse (Ba) C2121293599-644
    7NIO C1120484077-374
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Arendsen, YonnaTeamspeler
    Deege, WillemijnTeamspeler
    Hil, Rosanne van denTeamspeler
    Schuur, Matthea terTeamspeler
    Zee, Alyssa van derTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Korbis C4

    C-jeugd

    5,58

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,25

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd