• Korbis C3 zaalseizoen

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bleker, SiemTechnische stafHoofd coach
    Oosterom, AnnemarieOverige staf
    Oranje, AlyOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 feb. 12:30Nieuwerkerk C4 - Korbis C3De Kleine Vink Hal
    8 feb. 15:15Korbis C3 - ODO C2De Dreef
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 jan.Korbis C3 - Dubbel Zes C12 - 6
    18 jan.LYNX C1 - Korbis C36 - 6
  • Poulestanden Korbis C3 (ZC C-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ODO C26402362888
    2Dubbel Zes C17403363248
    3ALO C16402483998
    4Nikantes C153113121107
    5Nieuwerkerk C45302251786
    6Korbis C371243748-114
    7LYNX C160152856-281
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Arendsen, BenteTeamspeler
    Brink, Lotte van denTeamspeler
    Oosterom, JenniferTeamspeler
    Vollmuller, RoanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Nieuwerkerk C4

    VS

    Korbis C3

    01 februari 202012:30 uur
    De Kleine Vink Hal Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Korbis C3

    C-jeugd

    5,29

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    6,86

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,57

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd